[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اعزام کارشناس جهت مشاوره و همراهی در تصمیم گیری در اجرای استریلیزاسیون و پایش فرآیند

در صورتی که استریلایزر دارید یا قصد خرید آن را دارید و تصمیم بر این است که به درستی و براساس آخرین بخش نامه ها و استانداردها از استریلایزرهای خود استفاده کنید و آن ها را به درستی پایش نمایید، می توانید با مدیریت ارتباط با مشتری (صفحه تماس با ما) تماس تلفنی بگیرید و یا پیامک ارسال کنید.

تخفیف های ویژه تا 100% برای مراکز درمانی خاص

در صورتی که با یک مرکز درمانی آشنا هستید که نیاز به ارتقای سطح استریلیزاسیون دارد و نیاز به تخفیف های خاص دارد، با ما تماس بگیرید. نام مرکز و حریم آن کاملا حفظ خواهد شد. این شرکت درصد مشخصی از فروش خود را جهت مراکز خاص اختصاص داده است و در صورت نیاز به محصولات یا خدمات بیشتر از حد توان، از شرکت های همکار در این زمینه نیز درخواست همکاری خواهد کرد. پس در صورتی که مرکزی را می شناسید از ما بخواهید. می توانید با مدیریت ارتباط با مشتری تماس تلفنی بگیرید یا پیامک یا ایمیل ارسال کنید.

برگزاری سمینار و جلسات آموزشی رایگان برای مراکز درمانی و آموزشی

این شرکت همیشه آمادگی خود را در جهت اجرای جلسات آموزشی در زمینه استریلیزاسیون و پایش های پروسه های استریلیزاسیون اعلام کرده است. اگر علاقه دارید برای همکاران یا تیم خود جلسه ای در زمینه تعریف شده داشته باشید، با ما تماس بگیرید تا در صورت وجود توانایی کافی در کارشناسان مان آرتا سلامت در حد درخواست شما، هماهنگی لازم انجام شود.

بورسیه دوره آموزشی کنترل عفونت و استریلیزاسیون دانشگاه جامع علمی کاربردی خاتم الانبیا

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

خرید منظم و کلی توسط تولید کنندگان کشور

اگر جزو تولیدکنندگان هستید و سفارشات کلی و منظمی دارید با ما تماس بگیرید تا آیتم های مورد نیاز شما بر اساس نیاز شما در زمان مقرر و با تخفیف ویژه به شما تحویل شود. این مورد تخفیف صرفا جهت مراکز تولیدی است که از محصولات ما استفاده می کنند.

محصولات سفارشی برای مشتریان با شرایط خاص

در صورتی که در فهرست محصولات موجود، محصولی با شرایط یا شکل خاص نیاز دارید، با ما تماس بگیرید تا در صورت امکان برای شما در زمان مناسب تهیه شود.

ثبت نام و نام خانوادگی، ایمیل و تلفن همراه

هر ماه شماره جدیدی از گاهنامه های مان آرتا سلامت در بخش دانلود بارگذاری می شود. شماره هایی که در فهرست پیامک ثبت شده اند، از انتشار شماره جدید مطلع می شوند و لینک دانلود را نیز دریافت می کنند. در صورتی که تمایل به دریافت این خبر انتشار در ایمیل خود دارید، روی گزینه ی عضویت در خبرنامه کلیک نمائید.

ثبت اطلاعات مشتریان وفادار

ثبت اطلاعات مشتریانی که به لحاظ تعامل و خرید وفاداری دارند، امکان برخورداری از اعتبار و مزایای خاص را می توانید با مدیریت ارتباط با مشتری تماس تلفنی بگیرید.

مسابقه پیام کوتاه

پرسش ها از مطالب موجود در صفحه دانلود سایت انتخاب می شود و برای افرادی ارسال می شود که در فهرست پیامک ما ثبت شده اند. اگر در فهرست ما ثبت نشده اید و تمایل به پاسخ و شرکت در مسابقه دارید، پرسش ها را هر بار از همین بخش دنبال کنید و در صورت دادن پاسخ درست برنده شوید.

به اشتراک گذاشتن مطالب شما درسایت

در صورتی که مطالبی مفید و قابل استفاده برای تمام همکاران در زمینه های مرتبط دارید، شامل موارد با پایه علمی و موارد بر پایه تجربه شخصی، پس از تایید مرتبط بودن آن ها با زمینه های استریلیزاسیون، بهداشت و پیشگیری و کنترل عفونت، مباحث سرما/گرما درمانی، مطالب با نام خودتان برای استفاده همگان درج می شود.

سیمنارها و همایش ها و کنگره های مرتبط – اعلام و ثبت نام مشتریان وفادار

سمینارهای پیش رو در زمینه استریلیزاسیون، بهداشت محیط، و پیشگیری و کنترل عفونت از طریق پیامک به مشتریان وفادار اطلاع رسانی می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]