مان آرتا سلامت

انتخاب حرفه‌ای‌ها در فرآیندهای استریلیزاسیون

مان آرتا سلامت، فعـال در زمینـه محصولات مرتبط با ملزومات فرآیندهای استریلیزاسیون، از ابتدای فعالیت همواره مردم کشور را لایق کالاها و خدمات عالی دانسته و سعی کرده است در کنار ارائه بهترین محصولات، در تولید محتوای آموزشی نیز هر آن چه در توان دارد به کار گیرد.

 

مان آرتا سلامت نماینده انحـصاری، این کمپانی‌های و برندهای معتبر می‌باشد:

Crosstex SPSmedicalSTERISCase Medical, STERIS IMS کمپانی های ایتالیایی: LTADispotech کمپانی لهستانی: Informer Med  و کمپانی Meditech کره جنوبی است. 

 

 

محصولات ارائه شده توسط مان آرتا سلامت به شرح فوق می باشد: استریلیزاسیون پلاسما، استریلیزاسیون بخار، استریلیزاسیون اتیلن اکساید، استریلیزاسیون حرارت خشک، فرمالدهید، تابش (اشعه)، انواع استریلیزاسیون، امحا زباله، ابزارشستشو، کنترل عفونت، سرما / گرما درمانی که بر طبق استانداردها و تاییدیه FDA امریکا تولید شـده اند. لیست کامل محصولات و نحوه استفاده از آن ها در صفحات وب سایت قابل مشاهده است. کیفیت محـصولات و پشتیبانی تیـم “مان آرتا سلامت” اطمینان از صحت استریلیزاسیون را برای مراکز محترم به همراه خواهد داشت و دیگر ذهن مسئولین امر، نگران وجود خطا ناشی از کیفیت پایین محصولات مورد استفاده نخواهد بود.

تیم مان آرتا سلامت تشکیل شده از افرادی است که با تجهیزات مرتبط با فرآیندهای استریلیزاسیون آشنایی کامل دارند و این در نحوه تعامل با مشکلات و پرسش های احتمالی مشتریان بسیار تاثیرگذار است. ما به آموزش دیدن خودمان در زمینه های لازم اهمیت می دهیم و دوست داریم مشتریان نیز این حق را از آن خود بدانند که بهترین اطلاعات موجود در زمینه محصولات و فرآیندها را همواره دریافت کنند. صرفا با چنین رویکردی است که می توان سطح کیفی روابط و تعاملات بین فروشنده سالم و خریدار سالم را ارتقا داد، پس لطفا همواره کالای خوب و خدمات پس از فروش را حق خود بدانید!

خدمات ارائه شده توسط شرکت مان آرتا سلامت برای همه مراکز در دسترس است. امکان همـکاری با مراکز مختلف افتخـاری برای تیم مان آرتا سلامت است. امید است که این امکان را به ما بدهید.