ثبت سفارش: برای ثبت سفارش نیاز هست با شرکت مان آرتا سلامت از طریق تماس تلفنی و یا از طریق چت آنلاین و ارتباط با کارشناسان فروش، اطلاعات و تعداد محصول مورد نظر خود را در اختیار اپراتور قرار دهید. در صورتی که مشترک فعلی هستید به این منظور که قبلا خریدی انجام داده اید و اطلاعات مرکز شما در سیستم ثبت شده نیازی به مراحل اولیه، یعنی (دریافت اطلاعات رسمی مرکز) نیست.

ولی اگر شما مشترک جدید می باشید نیاز است اطلاعات لازم و کافی اعم از شماره اقتصادی، کد ملی، کد پستی، تلفن و فکس و آدرس و اسم دقیق مرکز را در اختیار ما قرار دهید.

همچنین شرکت مان آرتا سلامت با هدف ارائه خدمات بهتر و سریع تر امکان ثبت سفارش و خرید مشتریان محترم را در 24 ساعت شبانه روز و تمامی روزهای هفته فراهم کرده است. پس از اتمام کامل مراحل ثبت اطلاعات، شما می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی و یا از طریق چت آنلاین و یا از طریق شبکه های اجتماعی در اختیار ما قرار دهید.

اگر شما کالایی را نیاز داشته باشید که موجود نباشد در لیست انتظار ما قرار خواهید گرفت و به محض تکمیل موجودی با هماهنگی قبلی برای شما ارسال خواهد شد.

روش ارسال کالا: یکی از اهداف مهم شرکت مان آرتا سلامت در زمان ارسال کالا حفظ سلامت سفارش مشتریان محترم تا موقع تحویل سفارش می باشد لذا تمام تلاش خود را به کار بسته است تا ضمن رعایت این امر رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید، در این راستا روش ارسال کالا به این صورت می باشد که بار از طریق کالا رسان هایی که از دقت و کیفیت بالاتر و مهم تر از همه اولیت احترام به مشتری بیشتری برخوردار هستند استفاده کند.

لازم به ذکر است که ارسال بعضی از سفارش ها به دلیل حجم بالا و سنگین بودن، از طریق باربری انجام می شود، اگر مرکز شما در حومه تهران و حتی تمامی نقاط کشور باشد، ارسال از طریق پست انجام می شود. البته توجه به این نکته ضروری است که انتخاب نوع ارسال می تواند به صلاح دید شما مشتریان گرامی باشد، در غیر اینصورت شرکت مان آرتا سلامت MARSIMEX، با توجه به رفاه بیشتر مشتریان خود یکی از روش های مذکور را انتخاب خواهد کرد.

مدت زمان ارسال سفارش: از زمان ثبت سفارش در صورتی که آدرس ثبت شده برای ارسال سفارش در شهر تهران باشد، دریافت سفارش حداکثر 24 ساعت، اما اگر ارسال برای نقاط دیگر کشور باشد، دریافت سفارش حداکثر 48 الی 72 ساعت می باشد. پس از ارسال سفارش، برای اطلاع شما مشتریان عزیز، پیامکی تحت عنوان “ارسال انجام شد” دریافت خواهید کرد.

روش های پرداخت: پرداخت مبلغ فاکتور به صورت حضوری، آنلاین، نقدی، واریزی می باشد.

پس از ارسال با توجه به موقعیت جغرافیایی شما و زمان مشخص تا دریافت سفارش از طریق باربری ها و یا کالا رسان ها با شما مشتریان محترم تماس گرفته خواهد شد تا به جهت دریافت محصول اطمینان حاصل شود. لازم به ذکر است برای تسریع در امر دریافت محصول و هماهنگی شخصی جهت دریافت می توانید رسید باربری را دریافت نمائید.

شرکت مان آرتا سلامت با سابقه بالا و درخشان خود در طی مدت 10 سال توانسته است با ارائه ی بهترین محصولات با معتبرترین برندهای جهان، نام خود را در زمینه تامین ملزومات فرآیندهای شستشو و استریلیزاسیون بعنوان بهترین شرکت تامین کننده تجهیزات پزشکی و صنعتی مطرح نماید. اطمینان از کیفیت و اصالت محصولات از مهمترین اولیت های مدیریت محترم مجموعه بزرگ مان آرتا سلامت می باشد، لذا اگر به هر دلیل از کیفیت محصول رضایت کافی نداشتید این امکان وجود دارد که سفارش در هر زمان قابل مرجوع باشد. پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان پس از فروش، ضمن هماهنگی با شما عزیزان جهت عودت وجه، به عنوان جبران خسارت مشتریان گرامی 2 درصد مبلغ پرداختی علاوه بر استرداد وجه پرداختی “بصورت مازاد” عودت داده خواهد شد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.