برنامه گروهی پاکسازی طبیعت

مان آرتا سلامت در راستای مسئولیت اجتماعی خود، مفتخر است برای نخستین بار از شما برای شرکت در رویداد پاکسازی طبیعت که  در جهت ایجاد حس همبستگی و ارتقاء کیفیت محیط زیست و ترغیب برای تندرستی و ورزش است دعوت بعمل آورد.

موضوع پاکسازی طبیعت از زباله جهت حفظ محیط زیست
شعار درکنارهم برای حفظ محیط زیست
هدف ترغیب به ورزش و تندرستی و پاکسازی طبیعت از آلودگی و زباله
درجه سختی 6 از 10
گروه هدف پرسنل مراکز درمانی و صنایع
تاریخ و ساعت پنج‌شنبه 4 آبان 1402 ساعت 7:00 الی 10 صبح
محل حرکت میدان درکه
تجهیزات مورد نیاز پیشنهادی کوله پشتی مناسب (درصورتیکه کوله و کلاه مان آرتا سلامت را قبلا دریافت کرده‌اید به همراه خود بیاورید)، یک وعده صبحانه (ترجیحا به شکل ساندویچ)، کفش کوهنوردی یا طبیعت گردی ساقدار با آج مناسب در کف، عینک آفتابی و لباس گرم و تجهیزات زمستانه، دارو و لوازم شخصی، بطری آب، زیرانداز، لیوان شخصی
نحوه ثبت نام و شرکت 021-88106063 | 09364625350 | دایرکت اینستاگرام Marsimex@

با مشارکت سازمان حفاظت از محیط زیست استان تهران و مرکز پرستاری بینش

 

 

 

راه هایی که می‌توانید برای رسیدن به درکه انتخاب کنید:

  • با خودروی شخصی ۲ راه در پیش رو دارید:
  • مسیر اول: اتوبان یادگار امام را تا انتها ادامه می‌دهید و پس از آن وارد خروجی اوین می‌شوید و در انتها هم به خیابان درکه می‌رسید.
  • مسیر دوم: باید بزرگراه چمران را در پیش بگیرید و وقتی به نمایشگاه بین‌المللی تهران رسیدید، وارد خیابان یمن و سپس رشیدالدین فضل‌الله شوید. در انتهای این خیابان به میدانی می‌رسید که خیابان درکه از آن شروع می‌شود و شما را به کوه می‌رساند.
  • دسترسی با بی‌آرتی : می‌توانید یکی از خطوط تجریش-راه‌آهن یا ترمینال جنوب-پارک‌وی را سوار شوید. در خط تجریش-راه‌آهن، باید در انتهای مسیر (میدان تجریش) پیاده شوید و از ترمینال تجریش سوار مینی‌بوس‌ها یا تاکسی‌های درکه شوید که شما را تا میدان درکه می‌برند. در خط ترمینال جنوب-پارک‌وی هم باید در ایستگاه نمایشگاه پیاده شوید و خودتان را با تاکسی تا میدان درکه برسانید.
  • مترو: وارد خط تجریش-کهریزک شوید و در ایستگاه میدان تجریش پیاده شوید. مابقی مسیرتان هم از میدان تجریش و با کمک خطی‌های تجریش-درکه طی می‌شود.