[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اندیکاتور بخار کلاس 6 پشت چسب دار

تست اتوکلاو کلاس 6 (STERIM Emulator6) یک اندیکاتور شیمیایی تیپ 6 ساخت کمپانی لهستانی Informer Med است طبق استاندارد ISO11140 و به منظور استفاده در پایش فرآیند استریلیزاسیون بخار تولید می شود.

خرید اندیکاتور

شرایط دمایی نگهداری تست اتوکلاو کلاس 6 از 10 درجه سانتی گراد تا 40 درجه سانتی گراد می باشد. از آن جایی که تست اتوکلاو کلاس 6، در داخل پک در کنار ابزار و وسایل قرار می گیرد، لازم است که آن را در پاکت خود یا در فضایی بسته و تمیز نگهداری کرد و در زمان لازم آن را خارج کرد و در داخل پک قرار داد.

تست اتوکلاو کلاس 6 به عنوان یک اندیکاتور داخلی تیپ (کلاس) شش برای انواع استریلایزر بخار کاربرد دارد. از اندیکاتور کلاس 6 اتوکلاو به منظور بررسی وضعیت پارامترها در داخل پک در سیکل های پیش خلا (Pre-Vacuum یا Dynamic Air Removal)، گراویتی (Gravity یا کلاس N)، استفاده فوری (IUSS یا فلش) می توان استفاده کرد.

اندیکاتور اتوکلاو کلاس 6 شیمیایی دو نوع ترکیب پارامتر را پایش می کند: نوع اول دمای 134 درجه سانتی گراد در 5 دقیقه و در دمای 121 درجه سانتی گراد در 15 دقیقه / نوع دوم دمای 134 درجه سانتی گراد در 7 دقیقه و دمای 121 درجه سانتی گراد در 20 دقیقه

در صورت وجود بخار با کیفیت و خلوص مناسب، اگر دمای آن مناسب باشد و زمان کافی طی شود، ماده اصلی اندیکاتور تغییر رنگ خواهد داد (وجود بخار، دما، زمان). این محصول در دو نوع لمینیت شده و لمینیت نشده تولید می شود. بر اساس نوع وسیله نوشتن بر روی اندیکاتور، نوع مناسب را می توان انتخاب کرد (جوهر مورد استفاده همواره باید غیر سمی و ماندگار باشد و پخش نشود).

لازم است که اطلاعات سیکل استریلیزاسیون به هر پک مرتبط شود. این اطلاعات شامل تاریخ استریلیزاسیون، شماره یا کد استریلایزر، و شماره سیکل استریلایزر است. بهینه این است که این اطلاعات لحظات پیش از بارگذاری پک در استریلایزر به آن مرتبط شود، اما برای مراکزی که علاقه مند به حفظ این اطلاعات در داخل هر پک هستند، فضایی بر روی این محصول برای یادداشت اطلاعات تعبیه شده است.

چسب پشت اندیکاتور STERIM Emulator6، هم برای قراردادن اندیکاتور در نقطه مورد نظر در یک پک کاربرد دارد و هم برای مراکزی که خود اندیکاتور داخلی را بایگانی می کنند.

روش استفاده از اندیکاتور تست اتوکلاو کلاس 6

1) اندیکاتور کلاس 6 اتوکلاو را درون هر پک، سینی یا کانتینر (و در صورت دلخواه داخل PCD) قرار دهید. نشانگر شیمیایی تست کلاس 6 بخار پشت چسبدار داخلی را همواره در سخت ترین نقطه نفوذ بخار در هر پک قرار دهید.

2) استریلایزر را طبق دستورالعمل سازنده دستگاه آماده کنید و ضمن چینش پک ها در چمبر، با انتخاب برنامه مناسب، چرخه استریلیزاسیون را آغاز نمایید.

3) در پایان سیکل، اگر تست اتوکلاو کلاس 6، را در پک شاهد یا PCD قرار داده بودید، آن را خارج و پاسخ آن را تفسیر نمایید. آموزش تفسیر پاسخ تست اندیکاتور اتوکلاو داخلی به مصرف کننده ها شامل پرسنل اتاق عمل و بخش ها و سایر الزامی است.

خرید اندیکاتور

 

 

در صورتی که وضعیت پارامترها در نقطه قرار گرفتن اندیکاتور درست باشد، رنگ دایره صورتی به رنگ مشکی ENDPOINT تغییر خواهد کرد.

اگر اندیکاتور را از نوع لمینیت نشده باشد، رنگ ENDPOINT آن خاکستری خواهد بود، نه مشکی.

خرید اندیکاتور

 

 

صحیح نبودن سیکل انجام شده ممکن است به طور حتم ناشی از خرابی دستگاه نباشد. خطاهای دیگر می تواند شامل اشتباه در روش چینش پک ها در چمبر، چینش بیش از ظرفیت عملیاتی استریلایزر، انتخاب نادرست ترکیب وسایل، خطا در انتخاب نوع برنامه (چرخه)، جنس نامناسب بسته بندی، تکنیک نادرست بسته بندی و چینش داخل پک، و اشکال در کمیت و کیفیت بخار استفاده شده باشد.

اگر قصد خرید اندیکاتور اتوکلاو از مان آرتا سلامت را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر پیش از خرید اندیکاتور و همچنین اطلاع از قیمت اندیکاتور کلاس 6 لهستانی و یا در صورتی که نیاز به اندیکاتور شیمیایی کلاس 6 بخار (STERIS) از نوع پیشرونده دارید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *