[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”8478″ img_size=”large” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

نکات و روش استفاده از اندیکاتور واشینگ

STERIM WASH CONTROL یک اندیکاتور دستگاه شستشوی خودکار ساخت کمپانی لهستانی Informer Med است که بر اساس استاندارد ISO15883 تولید می شود.
 کاربرد این محصول در پایش انواع چرخه های دستگاه شستشوی خودکار ابزار و وسایل است.

 اندیکاتور را درون بسته بندی خود و به دور از رطوبت نگهداری نمایید.

 این نشانگر سمی نیست و هیچ گونه آلودگی در محیط نگهداری و محل استفاده ایجاد نمی کند.

 بر روی پلاستیک اندیکاتور، چهار مربع قرمز با موادی که خون خشک شده را شبیه سازی می کنند قرار دارد. وجود چهار مربع به منظور پایش شستشو در چهار جهت هستند که این کنترل را چند برابر مطمئن تر می کند.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

 شکل شبکه ای نگهدارنده اندیکاتور، ابزار و وسایل با طراحی پیچیده و نقاط غیرقابل مشاهده را شبیه سازی می کند.

 توصیه بر این است که پایش هم در چمبر بدون وسایل (مثلا اول روز یا شیفت کاری) و هم در چمبر پرشده در طول روز انجام شود. انجام پایش پس از تعمیرات و تغییرات در دستگاه نیز لازم است.

 در صورتی که قصد پایش دما و زمان در مرحله ضدعفونی حرارتی را دارید، باید از اندیکاتور STERIM که مخصوص ضدعفونی حرارتی است استفاده کنید، چرا که این اندیکاتور واشینگ برای پایش مرحله ضدعفونی کاربردی ندارد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

روش استفاده از اندیکاتور واشینگ چهار وجهی

1) اندیکاتور را در نگهـدارنده مخصـوص آن قـرار دهید. با توجه به یکسان بودن لکه ها، جهت اندیکاتور اهمیتی ندارد.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”8479″ img_size=”large” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”8480″ img_size=”large” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”8481″ img_size=”large” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

2) ابزار و وسایل را طبق معمول در چمبر بچینید. نگهدارنده حاوی اندیکاتور را در بدترین نقطه ممکن در سبد ابزار قرار دهید.

3) دستگاه شستشو را طبق دستور سازنده آماده کنید و چرخه را آغاز نمایید.

4) در پایان سیکل، با کمک دستکش تمیز، بدون این که به خود اندیکاتور دست بزنید، نگهدارنده را باز و نتیجه کار را تفسیر نمایید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”8483″ img_size=”large” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]5) دستگاه باید بتواند چهار لکه قرمز را در طول سیکل شستشو از بین ببرد، هرچه از رنگ قرمز باقی مانده باشد، نشان دهنده نقص در سیکل شستشو است.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

6) در صورت نیاز، اندیکاتور را در برگه بایگانی نتایج پایش دستگاه واشینگ الصاق نمایید. اندیکاتور را در صورتی که نیاز به بایگانی برای سوابق ندارد، می توانید به عنوان زباله شهری دور بیندازید.

 توصیه بر این است که اگر لکه های اندیکاتور به درستی پاک نشده است و سیکل معیوب در نظر گرفته شده است، از بایگانی اندیکاتور خودداری شود، چرا که امکان دارد آلودگی ابزار بر روی آن اندیکاتور باقی مانده باشد.

 نقص می تواند ناشی از زمان کم، دمای پایین، غلظت کم محلول، حجم کم آب، پایین بودن فشار آب، اشکال در بازوی پاشش آب، و چینش نادرست ابزار و وسایل با توجه به چرخه و برنامه انتخاب شده باشد. پس از بررسی و رفع مشکل برنامه دستگاه، ابزار را دوباره به همراه اندیکاتور داخل دستگاه قرار دهید و سیکل شستشو را آغاز نمایید تا از نتیجه شستشو توسط دستگاه اطمینان ایجاد شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد