پک های استریل شده پس از رسیدن به شرایط نگهداری و انبار، ممکن است در قسمت انبارش نگه داشته شوند یا بدون انبار کردن به واحد مصرف کننده تحویل شوند.

در زمان تحویل پک استریل، همچنان باید مراقب بود که پک هیچ گونه آسیب فیزیکی یا رطوبت نبیند. لازم به ذکر است روش تحویل پک استریل در هر مرکزی تعریف شده است و باید بر اساس آن عمل کرد.

ساختار فیزیکی لازم برای تحویل مناسب باید در محل وجود داشته باشد، این کلیپ یکی از این ساختارهای تحویل را نمایش می دهد.

زمانی که یک واحد مصرف کننده وسیله استریل، نیاز به یک وسیله یا ست استریل دارد، درخواست خود را به شکل کاغذی ارائه می دهد یا در رایانه ثبت می کند.

سپس بخش استریلیزاسیون این درخواست را دریافت می کند و در صورت امکان تحویل، طبق نیاز واحد مصرف کننده، وسیله را آماده تحویل می نماید. این که از بین وسایل مشابه در قسمت انبارش، کدام یک باید تحویل شود، نیاز به آگاهی کاربر از قوانین در قسمت انبارش دارد.

در هر حال، در زمان تحویل یک پک استریل، باید مشخص باشد که چه وسیله یا مجموعه وسایلی، که در یک سیکل مشخص استریل شده اند، توسط چه فردی به چه فردی و در چه زمانی تحویل می شود.

مثلا با استفاده از یک لیبل بر روی بسته بندی، یا به هر شکل ممکن دیگر، اطلاعات سیکل استریلیزاسیون شامل تاریخ استریل شدن، شماره استریلایزر، و شماره سیکل استریلایزر، به پک متصل شده است.

لازم است در زمان تحویل، دقت کافی به سالم بودن و کامل بودن پک به لحاظ فیزیکی و مشخصات لازم بشود. کاربر باید آگاه باشد چه عواملی استریلیتی پک را از بین می برند.

سپس پک استریل در فضای تعبیه شده قرار داده می شود و در این مرکز، به دلیل حفظ شرایط تهویه و عدم انتقال آلودگی، از یک سیستم دودرب استفاده می شود. شخص تحویل گیرنده، پک مورد نیاز را بر می دارد و پس از آن، درب دوم را می بندد.

این سیستم تحویل مجهز به لامپ های UV است که قادر هستند محفظه تحویل را ضدعفونی کنند. همواره لازم است نسبت به تمیز بودن تمام سطوحی که پک های استریل در زمان انبارش و در زمان تحویل با آن ها تماس دارند توجه کافی وجود داشته باشد

این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد